• Priestory

• Sídlime v samostatnom trakte pamiatkovo chránenej budovy v centre bratislavského Starého Mesta, na Palisádach 51. V budove sídli aj Súkromná základná škola Edulienka, športový klub hybaj.me a hudobná škola.

Budova sa nachádza na ohradenom pozemku, ktorého súčasťou je veľké detské ihrisko, športové ihriská, záhradka a lemuje ho staré gaštanové stromoradie.

Priestory materskej školy sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. Nachádzajú sa na dvoch podlažiach.

Tvoria ich

• 3 triedy
          • šatňa
          • sociálne zariadenia
          • multifunkčná miestnosť
          • jedáleň
          • izolačná miestnosť

Súčasťou budovy je veľká telocvičňa, ktorú aktívne využívame.

Na lekcie Jolly Phonics 1 využívajú naši predškoláci, vedení kvalifikovanou lektorkou anglického jazyka, anglickú učebňu Súkromnej základnej školy Edulienka.

Plávanie organizované hybaj.me sa uskutočňuje v bratislavských plavárňach.